Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Türkiye genelinde siz saygı değer müşterilerimize kaliteli bir taşımanın sevincini yaşamaktadır. Piyasada merdiven altı firmalar son zamanlarda çoğalmaktadır. Firmamız taşıma yapılmadan Önce ekspertiz personellerimizle eşyayı inceleme ve detaylarını gelip yerinde bakıp değerlendirmektedir. Bu nedenle firmamız taşıma öncesinde eşyalara gerekli olan aracın, eşyaları taşıyacak eleman sayısının belirlenmesi için ekspertiz kullanır. Firmamızın eksperleri tarafından yapılan incelemenin sonucuna göre eşyalar türlerine ve özelliklerine göre özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenerek, uygun araçlarla yeni adresine gönderilir. Taşıma sürecinde eşyaların da montajı, paketlenmesi, montajı gibi bütün taşıma ve yerleştirme işlemleri İzmir Ev Taşıma‘ deneyimli çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde Şehirler Arası Nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İzmir Evden Eve Nakliyat sektöründe sizler sayesinde başarıya adım adım ilerlemekteyiz.

Şehirler Arası Taşımacılık konusunda sizlere kalitenin, güvenin, huzurun tek adresi olduğumuzu vaad ediyoruz. Ekonomik , uygun , cazip fiyatlarla sizlerleyiz.

”Artık Dilediğiniz Yere Güvenle Taşıyoruz.”

 

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat

Taşıma ve nakliye esnasında ürünlerin sorunsuz taşınabilmesi için firmamız özellikle aşağıda belirtilen konulara dikkat etmektedir.

  1. İlk olarak mobilyalar çalışanlarımız tarafından sökülmekte ve montajı yapılan mobilyalarınız uygun malzemelerle sıkıca paketlenmektedir. Sökülemeyen mobilyalarınızı balonlu naylon ambalajlarlarımıza bağlanmakta ve taşıma kamyonuna yüklenmektedir.
  2. Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar, camlı vitrinler hava kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanmaktadır.
  3. Yatak odası mobilyalarının kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeniyle çıkıntılı bölümleri kamyonda boşluklara denk gelecek şekilde yerleştirilip özel olarak ambalajlanmaktadır.
  4. Televizyon, dvd oynatıcıları, bilgisayar gibi elektronik cihazlar önce hava kabarcıklı balonlu malzemelere ya da battaniyelere sarılıp kolilere yerleştirilmekte ve iple bağlanmaktadır.
  5. Bardaklar, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kağıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilmektedir.
  6. Çiçekler, koli ve fıçılara yaprakları ve dalları kırılmayacak şekilde sabitlenmektedir.

Yeni adresine nakliye edilen eşyalar ekibimiz tarafından ambalajlarından ve paketlerinden çıkarılmaktadır. Sökülen mobilyalar tekrar monte edilmekte ve odalarına yerleştirilmektedir. Siz de yeni yerinize referansları sağlam olan, güvenilir bir firmayla taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Şehirler arası nakliyat Bizimle İletişim Kurabilirsiniz Ve Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Lütfen TIKLAYINIZ

bodrum kurumsal nakliye şirketleri

Bodrum Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bodrum Evden Eve Nakliyat Firmaları arayışınız olduğu zaman firmamız siz değerli müşterilerimize ekonomik , kaliteli …

taşımacılık

Evden Eve Asansörlü Taşıma

Evden Eve Asansörlü Taşıma hizmetimiz alanında sizlere kesintisiz ve bir o kadar kaliteli ve başarı ile hizmet imkanı …

gaziantep ev taşıma

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep Evden Eve Nakliyat bölgesinde örnek olarak bir taşıma durumunuz mu var ? Şirketimiz tüm 81 ilde profesyonel …