Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Ev Taşıma Hakkımızda
İzmir Ev Taşıma Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda bilgiler İzmir evden eve nakliyat firmamız 2000 yılında İzmir’de kurulmuştur. Tüm Türkiye il ve ilçelerine hizmet vermektedir. İzmir evden eve taşımacılık son model araç filosu ve alanında uzmanlaşmış deneyimli personelleri ile ve son teknoloji içeren teleskopik araç üstü asansör sistemi ile taşıma işlemlerini kaliteli sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Şehir içi nakliyat alanında kaliteli bir hizmet ve hijyenik ambalajlama ve paketleme yöntemlerimiz ile eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Evden eve nakliyat sektörü oldukça zor ve hassas bir taşıma sektörüdür. İzmir ev taşıma firmamız bu hizmetlerimizin yanında eşya depolama , veya Şehirler arası nakliyat  işlemlerinde müşterimize en başarılı  çalışmalarımızı yine firmamız olarak sunabilmekteyiz. Evlerin veya ofis , iş yerlerinizin farklı bir başka ile veya ilçeye taşınmasında en başarılı çalışmalarımızı yaparak müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız. Başka bir şehire yapılacak taşımacılık işlemleriniz’de eşyalarınızın  uzun yolda sorun görmemesi amacıyla sizlere özel çözümler üretmekteyiz.  Çözümleri şirketimiz ve alanında uzmanlaşmış personellerimiz tarafından üretilmektedir. Bu konuda öncü olan şirketimiz ülkemizin her yerine evden eve nakliyat hizmetini vermektedir.

Müşterilerimize son model araçlar ile ve uzman personellerimiz devamlı olarak yenilenen ekipmanlar ile yıllardan beri hizmet veren Ev-trans evden eve nakliyat sizlere kaliteli bir hizmet vermeye  odaklanmıştır. Firmamız Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 hizmet vermektedir. Sizlere özel olarak ücretsiz ekspertiz sunan şirketimiz eşyalarınızı gelip yerinden görmektedir. Kalitenin ve güvenin adresidir. Güven ile eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

İzmir, insan sirkülasyonunun olduğu 2. büyük İlimizdir. İzmir’de her zaman onlarca insan iş yerini ve evini değiştiriyor. Ve nakliyat, son derece yoğun stresli zahmetli bir iş süreci olduğu için kişilerin gözlerini korkutmaktadır. Çoğu müşterilerimizin tereddüdü kalitesiz kötü bir nakliyat şirketiyle karşılaşmak olmaktadır. Çünkü bunlar eşyanın zarar görme durumunu taşımaktadır. Ve zaman kaybı para kaybı ve bir çok kayıp beraberinde getirmektedir. Oysa İzmir Evden Eve Nakliyat şirketimiz ile İzmir nakliyat sektöründe 2000′ lı yıllarından beri bu taşımacılık sektöründe aktif olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlerde Kaliteli Bir Hizmet Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilmek İçin Lütfen TIKLAYINIZ

 

Misyonumuz Ve Vizyonumuz

Misyonumuz Ve Vizyonumuz

Tüm profesyonel ekibimiz ile daha iyi ve her şeyin  fazlasını siz değerli müşterilerimize sunmak adına tüm gün ve haftaların her saatleri siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bir nakliye firmasın’dan beklemiş olduğunuz standart beklentiler üzerine yeni ve kendi firmamıza ait has özellikler ekleyerek her durumda başarı durumları ile hareket etmekteyiz.

Tüm sorumluluklarımız ile özenli , kaliteli , müşteri memnuniyeti daima en ön planda tutularak iyi bir hizmet sunmak içerikleri ile siz saygı değer müşterilerimiz’den talepler bekliyoruz. Rekabetçi olan ruhumuz ve bir çok sorumluluk alan kadromuz ile en kaliteli hizmetleri en iyi şartlarımızda uygun ve ekonomik fiyatlar’da almanızı sağlıyoruz.

misyonumuz ve vizyonumuz
misyonumuz ve vizyonumuz

Değerli müşterilerimize her daim en iyi hizmeti sunmak , kaliteli şartlar altında ; iyi bir hizmet almanız için her daim çalışmalar sergiliyoruz.
Taşımış olduğumuz her eşya haklarında müşterilerimizin beklentilerinin üzerin’de iyi bir hizmet gerçekleştirmek , çalışan her personelimize gurur vererek , personellerimizin her daim taşımacılık alanın’da en iyisi olmasını sağlıyoruz.

Tüm paydaşlarımıza değer oluşturulmaktadır. Dünyamızın geleceği için tüm sorumluluklarımızı , en iyi şekilde bilerek alanımız’da öncülüğümüzü ve lider olmamızı her daim sürdürüyoruz. Misyonumuz Ve Vizyonumuz siz değerli müşterilerimize en iyi , kaliteli , ve detaylı şekilde sunuyoruz. Her zaman Evden Eve Nakliyat alanın’da büyük başarılara imza atmış olan firmamız size en iyi kaliteyi sunmaktadır.

 

 

 

Urla Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Urla Evden Eve Nakliye

Urla Evden Eve Nakliye hizmeti mi istiyorsunuz ? Evet ! Firmamız siz değerli müşterilerimize Urla Evden Eve Nakliye alanında …

Nakliye Şirketleri

Bornova Evden Eve Nakliye

Bornova Evden Eve Nakliye firmamız Türkiye genelin de en iyi taşıma hizmetini bölgesel olarak vermektedir. Ve bornova …

Evden Eve Taşıma Platformu

Evden Eve Taşıma Platformu olarak firmamız daima sürekli yenilikler elde etmektedir. Piyasa genelin’da taşıma …