Ofisten Ofise Nakliyat

Ofis taşımacılığı iki yönden daha fazla dikkat ve kalite gerektirmektedir. İlk olarak iş malzemelerinin hasar görmeden nakliye edilmesi; ikinci olarak iş akışının aksamaması için bu nakliyenin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesi. Taşıma süresinin azalması, iş ve bütçe kaybının daha az olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle İzmir Ev Taşıma, ofis ve büro nakliyesinden önce diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi arzu eden müşterilerine mekanın tespit edilebilmesi için eksper göndermektedir. Ekspertiz uygulaması ile bilgisayar, çelik kasa, fotokopi makinesi gibi iş yerinizde bulunan araç gereçler için gereken malzeme belirlenir. Nakliyeyi gerçekleştirecek eleman sayısı programlanmaktadır. Önceden yapılan tespit sayesinde, iş yerinde bulunan eşya ve malzemeler güvenilir bir şekilde taşınmakta diğer yandan da zaman kaybı minimum seviyeye indirilmektedir.

Taşıma sürecinde eşya ve mobilyalar, ekibimiz tarafından teker teker kontrol edilerek türlerine göre ambalajlanmaktadır. Ofis çekmeceleri, masalar türlerine uygun olarak titizlikle paketlenmektedir. Merkez Nakliyatın alanında deneyimli personelleri tarafından taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi vb. iş yeri gereçleri yeni adresine hızlı ve hasarsız olarak nakledilerek yerleştirilmektedir. Yaptığı birçok taşıma ile adından söz ettiren firmamız profesyonel elemanlar ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Ofis – büro taşıma işleminizi bizimle yaptığınız andan itibaren eşyalarınız sigortalanmakta ve firmamız güvencesi altında taşınmaktadır. Ofis taşımalarımız ile ilgili olarak daha fazla detay almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz.

Buca Evden Eve Nakliyat

Buca evden eve nakliyat firmamız siz saygı değer müşterilerimize en uygun, ekonomik, kaliteli, sigortalı ve asansörlü …

Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Narlıdere evden eve nakliyat firmamız siz saygı değer müşterilerimize en uygun, ekonomik, kaliteli, sigortalı ve asansörlü …