Montaj Ve Demontaj Hizmeti

Mobilya & demontaj hizmetleri

Montaj ve demontaj hizmeti  müşterilerimize sunmaktayız. Eşyalarınızı güvenle söküm ve montaj işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bazı müşterilerimizin korkulu rüyası olan merdiven altı firmaların mobilya ile ilgili söküm ve montaj işlemi yapmaması sıkça karşılaşılan bir durumdur. Evden eve nakliyat İzmir bölgesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Mobilyalarınızı güven ve kaliteli bir şekilde demonte işlemi yapılmaktadır. Ve taşıma işlemi yapıldıktan sonra mobilyalarınızın kurulum işlemi yapılacak bölgeyi yardımcı olarak gösterdiğiniz zaman personellerimiz montaj işlemi yapmaktadır.

Montaj Ve Demontaj Hizmeti
Montaj Ve Demontaj Hizmeti

Mobilya Demontaj İşlemi Hangi Şekilde Gerçekleşir ?

Alanında uzmanlaşmış deneyimli marangoz personellerimiz ekspertiz personellerimiz ile çizimi yapılan ve ebatları verilen mobilyalarınızı marangoz personellerimiz tarafından gerekli ekipman alınır. Mobilyalarınızın içlerinde varsa eşyalar koli veya kutulara konulduktan sonra mobilya söküm işlemi 2 personelimiz tarafından hassas dikkatli ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu söküm işlemi yapıldıktan sonra sizlere özel getirilmiş olan mobilyalarınızı darbede korumaya özel ambalaj ve paketleme malzemelerimiz ile sarılmaktadır. Ve köşe kısımlarına özel plastikten üretilmiş köşe bent diye isimlendirdiğimiz darbeden koruması amacıyla köşelere konulmaktadır.

Mobilya Montaj İşlemi Yapılması ?

Özel olarak demonte olarak söktüğümüz mobilyalarınızı söküm işlemi yapmış olan deneyimli personellerimiz tarafından İzmir Nakliyat olarak yapılmaktadır. Eşyalarınızın taşınmak işlemi yıllarını bu işe vermiş ve sektöründe alanında uzmanlaşmış son derece deneyimli personellerimiz ile ve son model araç filomuz ile gerçekleştirilmektedir. Sizlere özel Mobilya Montaj Ustası olarak adlandırılan personellerimiz sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

Asansörlü Mobilya Ve Eşya Taşımacılığı

İzmir evden eve nakliyat sektöründe eşya taşımacılığının çok hassas olduğu için şirketimiz Daima Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Eşyalarınızı hassas olarak asansörlü nakliyat formülü ile müşterilerimize sorunsuz bir hizmet aynı zamanda vakit kazandırıyoruz. İzmir şehirler arası nakliyat alanında bir başka il veya ilçeye eşyalarınızın gitmesi durumunda söküm işlemi yapılan her türlü eşyalarınızın montaj işlemi yapılabilir . Bizden fiyat teklifi al tıklayarak müşteri temsilicisi personellerimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir evden eve taşımacılık eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde 7/24 sorunsuz hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Evden eve taşımacılık alanında uzman olan kadromuz ve sizlere uygun ekonomik fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Şirketimiz yapmış olduğu kaliteli nakliyat sayesinde Türkiye genelinde alanında öncü büyük şirketler arasında lider olmayı hak kazanmaktadır.

Her Türlü Mobilya Söküm İşlemlerinizi Montaj İşlemlerinizi Sorunsuz Bir Şekilde Yapmamız İçin Bizimle İletişime Geçmek İçin TIKLAYINIZ

Çeşme Evden Eve Nakliyat

Çeşme evden eve nakliyat Türkiye genelinde hizmet veren firmamız son zamanlarda çeşme bölgesinde bir nakliyat , taşımacılık …

Özdere evden eve taşımacılık

Özdere Evden Eve Nakliyat

Özdere Evden Eve Nakliyat şehir içi şehirler arası taşımacılık sizlere özel fiyatlarla son derece kaliteli güven …

ürkmez nakliye şirketi

Ürkmez Evden Eve Nakliyat

Ürkmez evden eve nakliyat siz  değerli müşterilerimize uygun ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Kaliteli, güvenle eşyalarınız …