Blog

Blog

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat  şirketimiz tüm Türkiye geneline vermiş olduğu istanbul evden eve nakliyat a kaliteli evden eve nakliyat hizmetini yıllarından beri İstanbul il ve ilçelerinde vermeye devam etmektedir. Şehirler arası nakliyat şirketimiz yıllardan beri müşteri memnuniyetini daima hedef edinmiş İzmir nakliyat sektörün’de olduğu gibi İstanbul nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı kaliteli bir ambalajlama ve paketleme yapılması ve mobilyalarınız uzman personellerimiz tarafından sökülüp montaj edilmektedir. Taşınmak oldukça zor bir iştir. Firmamız müşterilerimize bu zorlukları kolaylaştırmayı hedef edinmiştir.

istanbul evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat

Eşyalarınızı hangi malzemeler ile sarılmaktadır ?

İstanbul evden eve taşımacılık firmamız müşterilerimize eşyalarınız için tek kullanımlık kutular , balonlu naylon , askılı kutular ,  sizlere özel bir çok malzemeler ile hizmet vermektedir. Eşyalarınız firmamız tarafından kutulara hassas , düzenli , ambalajlanmış bir şekilde kutulara koyulmaktadır. Eşyalarınızın tekrar nerede olduklarını bulabilmeniz için şirketimiz koli veya kutularınıza işaretlendirme yapmaktadır. Not edilmektedir. Eşyalarınız hassas sizlere özel paketlenmiş ev eşyasına uygun tasarlanmış çelik kasa araçlarımıza yerleştirilmektedir.

İstanbul Şehirler arası Nakliyat Hizmeti ?

Siz değerli müşterilerimize İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz son model araç filomuz ile yıllardan beri kaliteli bir hizmet müşterilerimize sunmaktayız. Asansörlü nakliyat sektöründe son model asansörler ile eşyalarınızı yüksek katlara kolaylıkla çıkarmaktayız. Türkiye’nin her il veya ilçesine evden eve nakliyat hizmeti sizlere uygun ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız. Müşterilerimizin daima müşteri memnuniyeti şirketimiz olarak göz önünde bulunmaktadır.

İstanbul Taşımacılık Fiyatlandırması Ve Sigorta Hizmeti ?

Yıllardan beri müşterilerimizden almış olduğumuz güven ile yol izlemekteyiz.  İstanbul ev taşıma şirketimiz eşyalarınızı sizlere özel eşya sigortası fırsatlarıyla sigorta işlemi yapmaktadır. Eşyalarınızın taşıma işlemi yapılmadan önce şirketimizden taşınacak kişilerin adreslerine göndermiş olduğumuz ekspertiz personellerimiz tarafından eşyanızın miktarı , adedi , ebat , ölçüleri not edilmektedir. Eşyalarınıza sigorta şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Ve eşyalarınıza uygun ekonomik fiyatlar ekspertiz personellerimiz tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Şirket ile müşteri arasında kağıt olarak bir sözleşme gerçekleştirilmektedir. Belirtilen tarihte uzman personellerimiz müşterilerimizin eşyalarınıza özel belirtilmiş nakliyat aracımız ve asansör eşliğinde taşıma işlemi başlamaktadır. Ekonomik uygun fiyat talepleriniz için fiyat al tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sizlere yapmış olduğumuz ekonomik uygun fiyatlardan yararlanmak , ve detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ

 

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taşımacılık

Evden Eve Asansörlü Taşıma

Evden Eve Asansörlü Taşıma hizmetimiz alanında sizlere kesintisiz ve bir o kadar kaliteli ve başarı ile hizmet imkanı …

gaziantep ev taşıma

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep Evden Eve Nakliyat bölgesinde örnek olarak bir taşıma durumunuz mu var ? Şirketimiz tüm 81 ilde profesyonel …

küçükçekmece ev taşıma

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat önerisi olarak sizlere son kalite ve başarılı taşıma şirketleri arasında daima …