Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımalardaki İçerik

Kurumsal Taşımacılık Türkiye genelinde tüm yıllardan beri hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli başarılı bir hizmet vermenin yolunda ilerlemektedir. Evden eve nakliyat sektörü dışında bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Kalitenin tek adresi olan İzmir Evden Eve Nakliyat olan firmamız müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulunduran ve kaliteye önem veren bir firma haline gelmiştir. Alanında uzman personellerle son model araç filosuyla son teknolojik asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sunmaktadır. Müşteriye özel olan kutular ambalaj malzemeleri eşyalarınızı hem hijyenle sarıyoruz hem profesyonel bir taşıma gerçekleştirip zamandan kazandırıyoruz.

Ofis Büro İşyeri Taşıma Esaslarımız ?

Özelikle günümüzde teknoloji de gelişmesi ile yüksek katlı binalarda yer alan işyeri , büro , ofis ve benzeri iş alanlarına yönelik taşımacılık
sektöründe son derece gelişme göstermektedir. Şirketimiz sektörde bu tarz iş alanlarına yönelik olarak özel taşıma veya nakliyat hizmeti sizlere sunan sayılı şirketler olarak Ofisten Ofise Nakliyat hizmetini gerçekleştirir. Şirketimiz özellikle gerçekleştirdiği ofis nakliyat hizmetinde dikkat ettiği ve özen gösterdiği sektördür.

Kurumsal Taşımacılık
Kurumsal Taşımacılık

Ofis Taşıma Hangi Şekilde Gerçekleşir ?

Kurumsal Taşımacılık olan şirketimiz alanında uzun yıllar boyunca faaliyet göstermektedir. Aslında çok özel bir taşımacılık olan Ofis Taşımacılığı hizmetini gerçekleştirmek için öncelik olarak ofis veya işyerilerinizi en başta bir inceleme yapılmaktadır. Uzman personellerimiz tarafından yapılan incelemeler sonunda eşya taşıma stratejisi belirlenerek gün tarih ve saat kararlaştırırız bu aşama çalışmasına geçilmektir. Şirketimiz ile olan karşılıklı sözleşmemiz imzalanarak sonrasında eşya taşıması yapılacağı gün saat olarak taşıma işlemi yapacak olan profesyonel personellerimiz ve son teknoloji araçlarımız ile yapılmaktadır. Ofiste eşyaların hızlı , sağlam ve kolay şekilde taşınabilmesi için gereken teleskopik araç üstü asansör benzeri araç yardımıyla taşınabilmektedir. Yada personel sayısını arttırarak taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Personellerimizin Eşyaları Yerinde Görmesi

Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek amaçlı ücretsiz olan ekspertiz personellerimiz müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere gönderilmektedir. Sizlerin belirlediği tarihlerde evlerinize gelip eşyalarınızın yerlerinde incelenmesi eşyalarınızın ebatları kullanılacak malzemelerimiz ve ekipmanlar not edilir eşyalarınıza gelip personellerin sayısı ve mobil asansörün kurulacağı balkon cephesi not edilir ve çizilmektedir. Eşyalarınıza özel kapalı çelik kasa araçlarımız ayarlandıktan sonra yapılan sözleşme sonucu belirlenen tarihte taşıma işlemi başlamaktadır.

 

 Kurumsal Taşımacılık Bizlere Çok daha Rahat Ulaşıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz Lütfen TIKLAYINIZ

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat firması konumun’da bulunduğu gibi profesyonel ev eşyası taşıma hizmetine son sürat …

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması konumun’da bulunduğu gibi profesyonel ev eşyası taşıma hizmetine son sürat …

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat firmamız yıllardan  beri siz değerli müşterilerimize  kaliteli ekonomik uygun fiyatlarla …