Eşya Depolama

Eşya Depolama

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmamız bireysel hizmetlerin yanı sıra uzun yıllardır kurumsal şirketlerin, hastanelerin ve bir çok kurumsal müşterilerimizide Eşya Depolama Hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak eşyalarınızı evlerinizde paketleme işlemi yaptıktan sonra güvenle depoluyoruz.

Türkiye genelinde Ev Eşyası Depolama sektöründe firmamız uzun yol kat etmiştir. Daima müşterilerine kalitenin kapısını açmıştır. İzmir Ev Taşıma olarak eşyalarınızı hijyenik bir şekilde araçlarımıza yüklüyoruz. Sizin eşyalarınıza özel depolara yerleştiriyoruz.

Eşya depolama
Eşya depolama

Eşyalarınızı Nasıl Depoluyoruz ?

Eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemelerimize sarıp uzun zaman beklemesinde dolayı önlemler alıyoruz. Eşyalarınız alanında uzmanlaşmış personellerimiz tarafından araça yüklendikten sonra sizlere özel depolara koyuyoruz.

Eşyalarınızın Karışmamasına Önlem Nasıl alıyoruz ?

Eşyalarınız Depolama yapılmadan önce keşif personellerimiz tarafından not edilip değerlendirilir.  Sizlere özel firmamız bir müşteri kayıt oluşturmakdadır. Belirlenen Tarihte aracımız ve keşif personellerimiz eşliginde ev adresinize gelinir. Ambalajlama çalışmalarımız başlar tüm Ev Eşyalarınız numaralandırılır. Araca yüklenir sizlere özel kayıt yapılmış depolarımıza eşyalarınız doğru bir pozisyonda dizilir.

Ambalaj Malzemelerimiz Ne kadar Dayanıklı ?

Ambalaj malzemelerimiz sizlere tek kullanımlık streç flim , balonlu naylon’ ve bir şok askılı kutu , firmamızın tasarımızı özel kutulardan oluşmaktadır. Streç flim kullandıktan sonra eşyanın üstüne bir kat balonlu naylon ürünlerimizi kullanıyoruz. Eşyalarınız ortalama 3 veya 5 yıl kadar toz, su , rutubet , nem , kirden korunur. Ve not edilmiş yıldan sonra firmamız tarafından 3. yılda bir eşyalarınızın güvenliği amacıyla ambalajlama tekrarlanır.

İzmir Ev Taşıma Firmamız  uzman personeller ve son model araç filosu ve 1. sınıf ambalajlama malzemelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde bir çok il ve ilçede faaliyet göstermekteyiz. İzmir Evden Eve Nakliyat Firması sizlere güvenin, kalitenin, memnuniyetin, en değerlisini sunmaktan mutluluk duyar. Ekonomik cazip fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize  daha güzel bir hizmet vermek amaçlı yoğun çalışmalarımız devam etmektedir. Ve sizlere şubelerimizi yoğunlaştırıyoruz. Tüm Türkiye geneline Asansörlü nakliyat hizmeti ile birlikte geleceğe taşıyoruz.

Lojistik/Taşımacılık sektöründe büyümeye devam ediyoruz. Sizlerin desteğiyle müşteri memnuniyeti firmamız tarafından daima ön planda tutulmaktadır. Kaliteli taşımacılık bizim işimiz.

 

Eşya Depolama Bizlere Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden Eve Nakliye Hizmetleri akıla gelince aklınıza bir çok şey takılmaktadır. Bu durumu neden sorun ediyorsunuz ? …

nakliyat hizmetleri

Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat Hizmetleri ile ilgili bir çok ayrıntı daima belirtilmektedir. Taşımacılık konusun’da eşyayı en iyi …

İzmir Parça Eşya Taşıma Firmaları

İzmir Parça Eşya Taşıma Firmaları Bir taşıma bilgi birikimi genel itibari ile yaşamamış olan müşterilerimizin …